IDEIGLENES – módosítva: 2020.09.08. 10:33

Helyszín Tanár Csoport neve Nap Idő     Nap Idő    
Árpád Sasi Attiláné Szolfézs 1. osztály hétfő 13:50 14:35 csütörtök 13:50 14:35
Árpád Sasi Attiláné Szolfézs 2. osztály hétfő 14:40 15:25 csütörtök 14:40 15:25
Árpád Sasi Attiláné Szolfézs 3. osztály hétfő 16:30 18:00       0:45
Árpád Sasi Attiláné Szolfézs 4. osztály csütörtök 16:30 18:00       0:45
Árpád Sasi Attiláné Zenei előképző hétfő 13:00 13:45 csütörtök 13:00 13:45
Baross Sasi Attiláné Szolfézs 1. osztály kedd 13:45 14:30 szerda 13:50 14:35
Baross Sasi Attiláné Szolfézs 2. osztály kedd 14:30 15:15 szerda 13:00 13:45
Bartók Lánszki Anita Szolfézs 1. osztály hétfő 13:45 14:30 szerda 13:45 14:30
Bartók Lánszki Anita Szolfézs 2. osztály hétfő 16:10 16:55 szerda 16:10 16:55
Bartók Lánszki Anita Szolfézs 4. osztály hétfő 14:35 16:05       0:45
Bartók Lánszki Anita Szolfézs 4. osztály szerda 14:35 16:05       0:45
Bartók Lánszki Anita Zeneirodalom Hétfő 17:00 18:30       0:45
Gádor Ábrahám Edit Szolfézs 1a osztály hétfő 15:50 16:35 csütörtök 15:50 16:35
Gádor Ábrahám Edit Szolfézs 1b osztály hétfő 16:35 17:20 csütörtök 16:35 17:20
Gádor Ábrahám Edit Szolfézs 2 osztály hétfő 15:00 15:45 csütörtök 15:00 15:45
Gádor Ábrahám Edit Szolfézs 3 osztály hétfő 17:25 18:10 csütörtök 17:25 18:10
Gádor Ábrahám Edit Zenei előképző hétfő 14:00 14:45 csütörtök 14:00 14:45
Kossuth Ábrahám Edit Szolfézs 1 osztály kedd 16:15 17:00 péntek 15:30 16:15
Kossuth Ábrahám Edit Szolfézs 2 osztály péntek 16:15 17:00 péntek 15:30 16:15
Kossuth Ábrahám Edit Szolfézs 3 osztály péntek 16:20 17:05 péntek 17:15 18:00
Központ Ábrahám Edit Szolfézs 4 osztály szerda 16:15 17:00 szerda 17:15 18:00
Kossuth Ábrahám Edit Zenei előképző kedd 14:30 15:15 péntek 13:45 14:30
Központ Lánszki Anita Kórus Kedd 17:15 18:45       0:45
Központ Ábrahám Edit Kórus kedd 17:15 18:45       0:45
Központ Lánszki Anita Szolfézs 2. osztály kedd 15:35 16:20 csütörtök 15:35 16:20
Központ Lánszki Anita Szolfézs 3. osztály csütörtök 14:00 15:30       0:45
Központ Lánszki Anita Szolfézs 4. osztály kedd 14:00 15:30       0:45
Központ Kubínyi Zsuzsa Szolfézs 5 B osztály péntek 16:00 17:30       0:45
Központ Kubínyi Zsuzsa Zeneelmélet péntek 17:45 19:15       0:45
Központ Lánszki Anita Zenei előképző kedd 16:25 17:10 csütörtök 16:25 17:10
Központ Lánszki Anita Zeneirodalom csütörtök 17:15 18:45       0:45
Nádasdy Kónyáné Puskás Laura Szolfézs 1a osztály kedd 14:15 15:00 csütörtök 14:15 15:00
Nádasdy Kónyáné Puskás Laura Szolfézs 1b osztály kedd 15:10 15:55 csütörtök 15:10 15:55
Nádasdy Kónyáné Puskás Laura Szolfézs 2 osztály kedd 16:10 16:55 csütörtök 16:10 16:55
                     
Nádasdy Kónyáné Puskás Laura Szolfézs 3. osztály szerda 13:30 15:00       0:45
Nádasdy Kónyáné Puskás Laura Zenei előképző hétfő 13:30 14:15 csütörtök 13:30 14:15
Nádasdy Kubínyi Zsuzsa Zeneirodalom szerda 18:00 19:30       0:45
Rózsakert Bartáné Dankó Éva Szolfézs 1. osztály kedd 15:00 15:45 péntek 15:00 15:45
Rózsakert Bartáné Dankó Éva Szolfézs 2. osztály kedd 15:50 16:35 péntek 15:50 16:35
Rózsakert Bartáné Dankó Éva Szolfézs 3. osztály kedd 16:40 17:25 péntek 16:40 17:25
Rózsakert Sasi Attiláné Zenei előképző szerda 15:00 15:45 péntek 14:00 14:45
Központ Ábrahám Edit Szolfézs 3. osztály szerda 14:30 15:15 szerda 15:25 16:10

kedd