Utolsó módosítás: 2021. 09. 13. 11:44

HelyszínTanárCsoport neveNapIdő  NapIdő  
ÁrpádSasi AttilánéSzolfézs 1. osztályhétfő12:4513:30csütörtök12:4513:30
ÁrpádSasi AttilánéSzolfézs 2. osztályhétfő14:3015:15csütörtök14:3015:15
ÁrpádSasi AttilánéSzolfézs 3. osztálycsütörtök15:2517:00
ÁrpádSasi AttilánéSzolfézs 4. osztályhétfő15:2517:00
ÁrpádSasi AttilánéZenei előképzőhétfő13:3514:20csütörtök13:3514:20
BarossLipcsei SzilviaSzolfézs 2. osztályhétfő14:3515:20csütörtök14:3515:20
BarossLipcsei SzilviaSzolfézs 3. osztályhétfő15:2516:55
BarossLipcsei SzilviaZenei előképzőhétfő13:4514:30csütörtök13:4514:30
BartókLánszki AnitaSzolfézs 2. osztályhétfő14:0014:45szerda14:0014:45
BartókLánszki AnitaSzolfézs 3 osztályhétfő14:5016:20
BartókLánszki AnitaSzolfézs 4. osztályszerda14:5016:20
BartókLánszki AnitaZeneirodalomszerda16:2517:55
GádorÁbrahám EditSzolfézs 1. osztályhétfő15:0015:45csütörtök15:0015:45
GádorÁbrahám EditSzolfézs 2a osztályhétfő15:5016:35csütörtök15:5016:35
GádorÁbrahám EditSzolfézs 2b osztályhétfő16:4017:25csütörtök16:4017:25
GádorÁbrahám EditSzolfézs 3 osztályhétfő17:3018:15csütörtök17:3018:15
GádorÁbrahám EditZenei előképzőhétfő14:1014:55csütörtök14:1014:55
KossuthÁbrahám EditSzolfézs 1 osztálykedd15:2016:05péntek14:3515:20
KossuthÁbrahám EditSzolfézs 2 osztálykedd16:1016:55péntek15:3016:15
KossuthÁbrahám EditZenei előképzőkedd14:3015:15péntek13:4514:30
KözpontLánszki AnitaKóruskedd17:1518:45
KözpontÁbrahám EditKóruskedd17:1518:45
KözpontLánszki AnitaSzolfézs 1 osztálykedd16:2517:10csütörtök16:2517:10
KözpontLánszki AnitaSzolfézs 3a. osztálykedd14:0015:30
KözpontLánszki AnitaSzolfézs 3b. osztálycsütörtök14:0015:30
KözpontÁbrahám EditSzolfézs 4a osztályszerda14:30 – 16:10
KözpontÁbrahám EditSzolfézs 4b osztályszerda 16:15– 18:00
KözpontKubínyi ZsuzsaSzolfézs 5 “B” osztálypéntek14:3016:00
KözpontKubínyi ZsuzsaZeneelméletpéntek16:3018:00
KözpontLánszki AnitaZenei előképzőkedd15:3516:20csütörtök15:3516:20
KözpontLánszki AnitaZeneirodalomcsütörtök17:1518:45
NádasdyKerekes EnikőNépzenei alapismeretekszerda15:0016:30
NádasdyKónyáné Puskás LauraSzolfézs 1. osztályhétfő13:3014:15csütörtök15:1015:55
NádasdyKónyáné Puskás LauraSzolfézs 2. osztályhétfő14:2515:10csütörtök12:4513:30
NádasdyKónyáné Puskás LauraSzolfézs 3. osztályhétfő15:1015:55szerda14:4515:30
NádasdyKónyáné Puskás LauraSzolfézs 4. osztályhétfő16:0016:45szerda13:5014:35
NádasdyKónyáné Puskás LauraZenei előképző 1kedd14:2515:10csütörtök13:3014:15
NádasdyKónyáné Puskás LauraZenei előképző 2kedd15:3016:15csütörtök14:2515:10
NádasdyKubínyi ZsuzsaZeneirodalomszerda18:0019:30
RózsakertBartáné Dankó ÉvaSzolfézs 2. osztálykedd15:5016:35péntek15:5016:35
RózsakertBartáné Dankó ÉvaSzolfézs 3. osztálykedd16:4017:25péntek16:4017:25
RózsakertBartáné Dankó ÉvaZenei előképzőkedd15:0015:45péntek15:0015:45
RózsakertSasi AttilánéZenei előképző 1kedd15:1015:55szerda15:2516:10
RózsakertSasi Attiláné Szolfézs 1a osztály szerda14:3515:20péntek14:3515:20
Rózsakert Sasi Attiláné Szolfézs 1b osztály kedd16:0016:45szerda16:1517:00