Tisztelt Versenyzők!
A verseny megrendezésére
2023. április 15-én szombaton, és 16-án vasárnap
került sor.
EREDMÉNYEK
A kategória – Szimfonikus zenekar
I. díj – Tóth Aladár Zeneiskola Szimfonikus Zenekara – felkészítő tanár: Kohán István
II. díj – Járdányi Pál Zeneiskola Ifjúsági Szimfonikus Zenekar – felkészítő tanár: Bertalan Örs
B kategória – Gyermek vonószenekar
III. díj – Király-König Péter Zenei AMI Tücsökzenekara – felkészítő tanárok: Siklósné Pechan Szilvia és Dinnyés Zsuzsanna
C kategória – Ifjúsági vonószenekar
KIEMELT I. díj – Gárdonyi Zoltán Ifjúsági Kamarazenekar (Csermák Antal Alapfokú Művészeti Iskola) – felkészítő tanár: Demel Eszter
I. díj – Solti György Zeneiskola Vonószenekara – felkészítő tanár: Bolla Milán
II. díj – Király-König Péter Zenei AMI Vonószenekara – felkészítő tanárok: Tóthné Szegszárdy Bernadett, Dinnyés Zsuzsanna
D kategória – Gyermek fúvószenekar
I. díj – Debreceni Zenede Gyermek Fúvószenekara – felkészítő tanár: Kerekes Imre
II. díj – Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Fúvószenekara – felkészítő tanár: Rozina Gábor
III. díj – Pestszentlőrinci Gyermek Fúvósok (Dohnányi Ernő Alapfokú Művészeti Iskola) – felkészítő tanár: Lukács-Borbély Ottó
E kategória – IFJÚSÁGI fúvószenekar
I. díj – Debreceni Zenede Ifjúsági Fúvószenekara – felkészítő tanár: Sárvári József
II. díj – Tótkomlósi Alapfokú Művészeti Iskola Fúvószenekara – felkészítő tanár: Forró Gyula
III. díj – Nádasdy-Lukin Fúvószenekar (Budafok – Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola – Lukin László Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény) – felkészítő tanár: Zwickl Ágoston – Szabó János
F kategória – Egyéb hangszeres együttesek
KIEMELT I. díj – Tóth Aladár Zeneiskola Klarinét Együttese – felkészítő tanár: Kohán István és Szoucsek Szilveszter
I. díj – Amadeus Klarinétzenekar (Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola) – felkészítő tanár: Balázs György
III. díj – Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola Gitárzenekara – felkészítő tanár: Kovács Zita
a zsűri különdíjai
Demel Eszter – kiemelt karmesteri díj
Kohán István – karmesteri díj
Sárvári József – karmesteri díj
Bolla Milán – karmesteri díj
Balázs György – felkészítőtanári külön díj