2018/2019-es tanév versenyeredményei

 

XIV. Országos Zeneiskolai Oboa- és Fagottverseny Budapesti és Pest megyei területi válogató

Budapest, 2018. október 13.

–        díj: IV. korcsoport: bronz – Ábrahám Eszter Csilla (tanára: Lados Lilla)

 

XVIII. Halmos Béla Országos Népzenei Találkozó

Bonyhád, 2018. október 28.

–        díj: gyermek kategória: nívódíj – Szemán Borbála (tanára: )

–        díj: ifjúsági kategória: nívódíj – kamara: Nagy Dániel, Tóth Barnabás, Szabó Levente, Mohácsy Lőrinc, Lukács Eszter, Baksay Kata, Szabó Zita, Varga Berta (tanára: Kerekes Enikő(?), Kuczera Barbara, Mohácsy Albert, Nagy Zsolt)

–        díj: ifjúsági kategória: Nívódíj – kamara: Nagy Dániel, Tóth Barnabás, Szabó Levente, Mohácsy Lőrinc (tanára: Kuczera Barbara, Mohácsy Albert, Nagy Zsolt)

–        díj: gyermek kategória: Nívódíj –  Somogyi Cseperke, Marczika Boldizsár, Bácsujlaki Csenge, Kovács Alexandra, Szabó Iván, Szűcs Kira, Tóth Johanna, Nagy Dániel, Tóth Barnabás (tanáraik: Kerekes Enikő, Kuczera Barbara, Mohácsy Albert, Nagy Zsolt)

–        díj: gyermek kategória: nívódíj – Kiscinkék Énekegyüttes (tanáruk. Kerekes Enikő)

–        díj: ifjúsági kategória: nívódíj – Cinkák Énekegyüttes (tanáruk: Kerekes Enikő)

 

XIII. „Fülemüle” Népzenei Fórum

Etyek, 2018. november 17.

–        díj: szólóénekes kategória: kiemelt nívódíj – Kovács Alexandra (tanára: Kerekes Enikő)

 

Újbudai Junior Ki Mit Tud tehetségkutató verseny

Budapest, 2018. november 18.

–        díj: ének kategóriában: I. helyezés – Görög-Márki Villő (tanára: Kerekes Enikő)

 

XIV. Országos Oboa- és Fagottverseny

Sopron, 2018. december 7-9.

–        díj: I. korcsoport: különdíj – Annus Medárd (tanára: Reichert Pálma)

 

Hagyományok Háza: Szállást keres a Szent család című rajzpályázat

Budapest, 2018. december 14.

–        díj: III. kategória, felsős korcsoport: I. helyezés – Csányi Orsolya (tanára: Artner Ilona, Sziráki Katalin)

–        díj: III. kategória, felsős korcsoport: II. helyezés – Várkonyi Rebeka (tanára: Artner Ilona, Sziráki Katalin)

 

XIII. Országos Kürtverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2019. január 25.

–        díj: ezüst – Pörge Rihárd (tanára: Opauszki Gergely)

 

  1. Kovács Imre Fuvola-kamara Találkozó

Budapest, 2019. február 3.

–        díj: duó kategória, II. korcsoport: II. helyezés – Skrabák Virág és Szalóky Andrea (tanáruk: Szántó Katalin és Belej Ferencné)

  

  1. Országos Zongoraverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2019. február 15.

–        díj: bronz – Rázmán Eszter Ágota (tanára: Batke Márta)

 

XVII. Sistrum Zenei Versenyek

Szombathely, 2019. február 19.

–        díj: hegedű kategória: arany minősítés – Rompos Mira (tanára: Némethy Szilvia)

 

  1. Országos Czidra László Furulyaverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2019. február 22.

–        díj: I. korcsoport : kiemelt arany minősítés – Gulyás Emma (tanára: Szabó János)

–        díj: IV. korcsoport : arany minősítés – Glávits Anna (tanára: Lados Lilla)

–        díj: kamara kategória, I. korcsoport : kiemelt arany minősítés – Gulyás Emma – furulya, Ujfalussy Margit – furulya, Szekeres Lili – zongora (tanáraik: Szabó János, Boros Árpád)

 

III. Budapesti Járdányi Pál Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny

Budapest, 2019. március 9.

–        díj: népdaléneklés kategória: I. helyezés – Tallér Vilma (tanára: Patakfalvi Ágnes)

 

  1. Országos Fotó- és Film Verseny

Budapest, 2019. március 29-30.

–        díj: fotó kategória, I. korcsoport: 2. hely – Benes Nóra Bernadett (tanára: Székely Judit)

–        díj: fotó kategória, II. korcsoport: 3. hely – Szilágyi Zsombor (tanára: Székely Judit)

–        díj: fotó kategória, II. korcsoport: különdíj – Kovács Réka (tanára: Székely Judit)

 

„Kinyílt a rózsa” kerületi népdaléneklési fesztivál

Budapest (XXII. kerület), 2019. április. 9.

–        díj: II. korcsoport: aranyhang díj – Kovács Alexandra (tanára: Kerekes Enikő)

 

  1. Országos Czidra László Furulyaverseny

Budapest, 2019. április 12-14.

–        díj: kamara kategória, I. korcsoport: II. díj – Szekeres Lili -zongora, Ujfalussy Margit –furulya, Gulyás Emma – furulya (tanáruk: Boros Árpád, Szabó János)

 

  1. Egressy Béni Nemzetközi Zeneiskolai Verseny

Budapest, 2019. április 17.

–        díj: rézfúvós kategória, II. korcsoport: I. hely – Szabó Vencel (tanára: Szabó János)

 

Tököli „Szárnyaló” Pünkösdi Népdalünnep Országos Népdaléneklési Verseny és Népzenei Találkozó

Tököl, 2019. május 17.

–        díj: szólóének kategória, I. korcsoport: ezüst – Rákóczi Kende Zsolt

–        díj: szólóének kategória, II. korcsoport: gyémánt – Görög-Márki Villő

–        díj: szólóének kategória, II. korcsoport: arany – Szatmári Lili

–        díj: szólóének kategória, II. korcsoport: ezüst – Doros Enikő

–        díj: szólóének kategória, III. korcsoport: gyémánt – Kováxs Alexandra

–        díj: szólóének kategória, III. korcsoport: gyémánt – Göncz Mária

(tanáruk: Kerekes Enikő)

–        díj: csoportos ének népi hangszer kíséret nélkül: I-IV. korcsoport: gyémánt – Bácsujlaki Csenge (6.o.), Bácsujlaki Villő (4.o.), Bácsujlaki Zselyke (1.o.) (tanáruk: Kerekes Enikő)

–        díj: csoportos ének népi hangszer kíséret nélkül: I. korcsoport: gyémánt – Kiscinkèk énekegyüttes (Bácsujlaki Villő, Bácsujlaki Zselyke, Bartha Emese, Csutorás Sára, Dudás Domonkos, Görög-Márki Villő, Horváth Alíz, Kovács Antónia, Putnoki Maja, Szatmári Lili, Vladár Petra) (tanáruk: Kerekes Enikő)

–        díj: csoportos ének népi hangszer kíséret nélkül: IV. korcsoport: gyémánt – Cinkák énekegyüttes (Bácsujlaki Csenge, Boksay Kata, Göncz Mária, Kovács Alexandra, Lukács Eszter, Molnár Emese, Szabó Zita, Szűcs Kira, Szemán Borbála, Varga Berta)

–        díj: csoportos ének népi hangszer kísérettel: I. korcsoport: gyémánt – Banyóka együttes (Görög-Márki Villő, Rimovszky Adél, Doros Enikő – ének ; Csutorás Sára, Putnoki Maja – furulya ; Kerekes Enikő – koboz) (tanáruk: Kerekes Enikő)

 

2017/2018-as tanév versenyeredményei

 

II. Danubia Talents International Music Competition (nemzetközi zenei verseny)

Vác, 2017. szeptember 25-29.

–        díj: I. díj – Szabó Vencel (tanára: Szabó János)

 

XIV. Országos “Lubik Imre” trombitaverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2017. október 12.

–        díj: kiemelt arany – Szabó Vencel (tanára: Szabó János)

 

XIV. Országos Lubik Imre Trombitaverseny

Zalaegerszeg, 2017. november 19.

–        díj: I. korcsoport I. helyezett – Szabó Vencel (tanára: Szabó János)

 

XV. Országos Friss Antal Gordonkaverseny

Szolnok, 2017. november 17-19.

–        díj: III. korcsoport I. helyezett – Szabó Dénes (tanára: Belej Ferenc)

–        díj: Friss Antal nagydíj – Szabó Dénes (tanára: Belej Ferenc)

 

IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2018. február 6.

–        díj: V. korcsoport: Ezüst díj – Nagy Zsófi (tanára: Belej Ferencné)

–        díj: II. korcsoport: Ezüst díj – Skrabák Virág (tanára: Szántó Katalin)

 

V. Rados Dezső Budapesti Hegedűverseny

Budapest, 2018. február 23-24.

–        díj: III.B. korcsoport: Bronz minősítés – Ritzl Zsófia (tanára: Némethy Szilvia)

–        díj: I. korcsoport: Arany minősítés – Rockenbauer Petra (tanára: Némethy Szilvia)

 

XI. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny budapesti területi válogató

Budapest, 2018. február 26.

–        díj: VII. korcsoport: Kiemelt arany – Rázmán Eszter és tanára Batke Márta

–        díj: Ezüst díj – Tihanyi Stefánia és tanára Pócs Katalin

 

VI. Vecsés Rézfúvós Kupa

Vecsési Zenei AMI, 2018. március 27.

–        díj: arany minősítés – Szabó Vencel (Szabó János)

–        díj: ezüst minősítés – Osváth Szonja (tanára: Opauszki Gergely)

 

XI. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny

Balassagyarmat, 2018. április 6-8.

–        díj: III. díj – Rázmán Eszter és tanára Batke Márta

 

XII. Országos Mélyrézfúvós Verseny budapesti területi válogatója

Budapest, 2018. április 13.

–        díj: III. korcsoport: arany díj – Dila Csongor (tanára: Rózsa István)

 

XIII. Budapesti Furulyaverseny

Budapest, 2018. április 20-21.

–        díj: kamara: kiemelt arany – Gulyás Emma, Szabó Vencel, Tallér Jolán

–        díj: I. korcsoport: kiemelt arany – Gulyás Emma (tanára: Szabó János)

–        díj: IV. korcsoport: kiemelt arany – Tallér Jolán (tanára: Szabó János)

 

VI. Országos Zeneiskolai Oboafesztivál és Tehetségnap

Budapest, 2018. április 21.

–        díj: bronz minősítés – Csányi Orsolya (tanára: Lados Lilla)

–        díj: ezüst minősítés – Géró Gergő (tanára: Lados Lilla)

–        díj: ezüst minősítés – Jákóhalmi Eszter (tanára: Lados Lilla)

–        díj: ezüst minősítés – Áldott Flóra (tanára: Lados Lilla)

–        díj: arany minősítés – Oláh Kinga (tanára: Lados Lilla)

 

Tököli „Szárnyaló” Pünkösdi Népdalünnep

Pest megyei Népdaléneklési Verseny és Népzenei Találkozó

Tököl, 2018. május 11.

Szólóének kategória:

–        díj: III. korcsoport: gyémánt – Tóth Johanna (tanár: Kerekes Enikő)

–        díj: II. korcsoport: arany – Csutorás Sára (tanár: Kerekes Enikő)

–        díj: II. korcsoport: gyémánt – Görög-Márki Villő (tanár: Kerekes Enikő)

Csoportos ének népi hangszer kísérettel, vagy anélkül:

–        díj: IV. korcsoport: gyémánt – Bácsujlaki testvérek (Bácsujlaki Csenge és Bácsujlaki Villő)

–        díj: II. korcsoport: gyémánt – Kovács Alexandra és Szűcs Kira

–        díj: I. korcsoport: arany – ALMALI Együttes (Szatmári Lili, Putnoki Maja, Horváth Alíz)

–        díj: IV. korcsoport: gyémánt – Cinkák énekegyüttes (Boksay Kata, Boldizsár Bernadett, Lachmann Mónika, Molnár Emese, Szabó Zita, Szemán Borbála, Tóth Johanna, Varga Berta)

–        díj: IV. korcsoport: gyémánt – Kiscinkék énekegyüttes (Bácsujlaki Csenge, Bácsujlaki Villő, Bartha Emese, Csutorás Sára, Dudás Domonkos, Görög-Márki Villő, Horváth Alíz, Kovács Alexandra, Kovács Antónia, Putnoki Maja, Szatmári Lili, Szűcs Kira)

 

XI. „Dunán innen, Tiszán túl” Gyermek- és ifjúsági népművészeti tehetségkutató verseny – Budapest és Pest megye területi elődöntő

Nagykovácsi 2018. május 12.

–        díj: népdal kategória, csoportos, I. korcsoport: kiemelt arany, továbbjutó – Kiscinkék énekegyüttes (Bácsujlaki Csenge, Bácsujlaki Villő, Bartha Emese, Csutorás Sára, Dudás Domonkos, Görög-Márki Villő, Horváth Alíz, Kovács Alexandra, Kovács Antónia, Putnoki Maja, Szatmári Lili, Szűcs Kira)

–        díj: népdal kategória, csoportos, II. korcsoport: kiemelt arany, továbbjutó – Cinkák

–        díj: népzene kategória, I. korcsoport: kiemelt arany, továbbjutó – Szabó Vencel (tanára: Szabó János)

–        díj: népdal kategória, I. korcsoport: ezüst – Bácsujlaki testvérek (Bácsujlaki Csenge és Bácsujlaki Villő)

–        díj: népdal kategória, I. korcsoport: ezüst – Kovács Alexandra és Szűcs Kira

–        díj: I. korcsoport: arany – Görög-Márki Villő (tanár: Kerekes Enikő)

–        díj: I. korcsoport: bronz –Tóth Johanna (tanár: Kerekes Enikő)

 

10th year of International Competition of Július von Beliczay (10. Beliczay Gyula Nemzetközi Hegedűverseny)

június 08.

–        díj: egyéni I. kategória: arany minősítés – Rockenbauer Petra (tanára: Némethy Szilvia)

 

XII. Országos Mélyrézfúvós Verseny

Kiskunfélegyháza, 2018. június 08-10.

–        díj: III. korcsoport: II. díj – Dila Csongor (tanára: Rózsa István)

 

 

Pályázatok:

 

Gyermek és Ifjúsági Művészeti Találkozók 2018 – iparművészeti pályázat Pestszentlőrinc-Pestszentimre

Budapest, 2018. március 6.

–        díj: festett textil kategória: II. díj – Scheidler Zorka Paula (tanára: Sziráki Katalin)

–        díj: festett textil kategória: III. díj – Hainzmann Helka (tanára: Sziráki Katalin)

 

Ki Mit Tud versenyek:

Jálics Ernő Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium „KI MIT TUD” verseny

Kadarkút, 2018. április 11.

–        díj: Klasszikus zene kategóriában: kiemelt arany minősítés – Rockenbauer Petra (tanára: Némethy Szilvia)

 

 

2016/2017-es tanév versenyeredményei

 

Halmos Béla Országos Népzenei Találkozó

Bonyhád, 2016. október 2.

        díj: ifjúsági kategória: nívódíj – Tóth Johanna

        díj: ifjúsági kategória: kiemelt nívódíj – Nagy Dániel

        díj: ifjúsági kategória: nívódíj – Cinkák Énekegyüttes

 

XI “Fülemüle” Népzenei Fórum

2016. november 19.

        díj: szólóénekes kategória: kiemelt nívódíj – Nagy Nikolett

        díj: énekegyüttes kategória: kiemelt nívódíj – Cinkák énekegyüttes

 

Rajzpályázat Simándy József születésének 100. évfordulója alkalmából

2016. december 7.

        díj: III. helyezés – Gyurkó Liza

 

VIII. Országos Népzenei Verseny budapesti területi válogató

Budapest, 2017. február 3.

        díj: arany díj – Szabó Vencel

        díj: ezüst díj – Kovács Alexandra

        díj: ezüst díj – Tóth Johanna

        díj: kamara: ezüst díj – Nagy Dániel és Zenekara együttes (Nagy Dániel, Czaier Péter, Hamar Mihály)

        díj: kamara: ezüst díj – Horváth Tünde Karolina és Zenekara együttes (Horváth Tünde Karolina, Nagy Dániel, Szabó Iván)

 

IX. Országos Továbbképző Évfolamokra Járó Tanulók Számára Megrendezett Verseny budapesti területi válogatója

Budapest, 2017. február 8.

        díj: kamara: ezüst díj – Trió Együttes (Ádány Rebeka, Ádány Máté, Finta Ervin)

        díj: egyéni: ezüst díj – Székelyi Fruzsina

 

VI. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolafesztivál és Verseny

Budapest, 2017. március 2-3.

        díj: ezüst díj – Székelyi Fruzsina

        díj: bronz díj – Szalóky Andrea

 

XII. Országos “Kodály Zoltán” Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny budapesti területi válogatója

Budapest, 2017. március 8-9.

        díj: ezüst minősítés – Rázmán Eszter Ágota

        díj: arany minősítés – Tallér Jolán

 

VIII. Országos Népzenei Verseny

Gödöllő, 2017. március 24-26.

        díj: II. korcsoport, szólóhangszer kategória: III. díj – Szabó Vencel

 

IX. Országos Továbbképzős Verseny

Szentendre, 2017. március 31. – április 2.

        díj: kamara kategória: I. helyezés – Trió Együttes (Ádány Rebeka, Ádány Máté, Finta Ervin)

 

VII. Banda Ede Budapesti Csellófesztivál és Verseny

Budapest, 2017. április 6-8.

        díj: arany – Szabó Dénes

 

Pest megyei „Szárnyaló” Pünkösdi Népdalünnep

Tököl, 2017. április 7.

        díj: Arany Dalosmadár Díj – Cinkák énekegyüttes

 

X. Országos Fuvola-duó Verseny

Budapest, 2017. április 7-9.

        díj: _ korcsoport: II. díj – Székelyi Fruzsina és tanára Szántó Katalin

 

II. Országos Oboaduó és Kamarafesztivál

Budapest, 2017. április 8.

        díj: _ korcsoport: arany minősítés – Ábrahám Eszter és Oláh Kinga

        díj: _ korcsoport: arany minősítés – Makai Fanni és tanára Lados Lilla

 

„Kinyílt a rózsa” kerületi népdaléneklési fesztivál

Budapest (XXII. kerület), 2017. április. 11.

díj: I. korcsoport: aranyhang díj – Kovács Alexandra (tanára: Kerekes Enikő)

 

„Együtt Muzsikálunk” VII. Tanár-Diák Furulyás Kamarazenei Találkozó

Budapest, 2017. május 6.

        díj: _ korcsoport: arany minősítés – Szilágyi Emese és tanára Lados Lilla (és Kriesch András)

 

VI. Országos Klasszikus Balettverseny

Budapest, 2017. május 27-28.

        díj: I. korcsoport: III. díj – Kristály csoport: Feinek Fruzsina, Ferencz Dominika, Győri Julianna, Pető Dorka, Sitku Blanka, Várhidi Sára

2015/2016-os tanév versenyeredményei

 

XIII. Országos Zeneiskolai Oboa- és Fagottverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2015. október 10-21.

        díj: I. korcsoport: ezüst minősítés Makai Fanni Kitti

        díj: II. korcsoport: kiemelt arany minősítés Oláh Kinga

        díj: III. korcsoport: bronz minősítés Ábrahám Eszter Csilla

 

X “Fülemüle” Népzenei Fórum

Etyek, 2015. november 14.

        díj: énekegyüttes kategória: nívódíj – Cinkák énekegyüttes

        díj: szólóénekes kategória: nívódíj – Frank Annamária

        díj: szólóénekes kategória: nívódíj – Kun Boglárka

        díj: szólóénekes kategória. nívódíj – Szemán Borbála

 

XIII. Országos Zeneiskolai Oboa- és Fagottverseny

Sopron, 2015. december 4-6.

        díj: II. korcsoport: I. díj – Oláh Kinga

 

III. Budapesti Gyermek- és Ifjúsági Kamarazenei Fesztivál

Budapest, 2015. december 4-6.

        díj: I./2. korcsoport: III. helyezés – Ritzl Zsófia, Gaál Eszter

 

III. Kovács Imre Regionális Fuvola-kamara Találkozó

Budapest, 2016. február 5-7.

        díj: IV. korcsoport: II. helyezés (duó kategória) – Ábrahám Flóra és Székelyi Fruzsina

        díj: II. korcsoport: II. helyezés (duó kategória) – Nagy Zsófia és Regenhart Dorottya Lili

        díj: I. korcsoport: III. helyezés (duó kategória) – Szalóky Andrea és Frigyesi Kinga

 

II. Budapesti Járdányi Pál Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny döntő

Budapest, 2016. március 4-5.

        díj: I. helyezés – Tallér Jolán

 

IX. Országos Czidra László Furulyaverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2016. március 7-8.

        díj: kamara kategória: arany díj – Szilágyi Emese, Glávits Anna Flóra, Szabad Péter, Farkas Simon (cselló), Bíró Zsófia (csembaló) részére (tanáruk: Lados Lilla és Belej Ferenc)

        díj: II. korcsoport; kamara kategória: A Magyar Furulyás Alapítvány különdíja –  Szilágyi Emese, Glavits Anna Flóra, Szabad Péter

        díj: I. korcsoport: arany minősítés – Géró Gergő

        díj: II. korcsoport: ezüst minősítés – Glávits Anna

        díj: II. korcsoport: ezüst minősítés – Szabad Péter

        díj: III. korcsoport: arany díj – Szilágyi Emese

(tanár: Lados Lilla)

 

X. Országos Bartók Béla Hegedű-duó Verseny

Vác, 2016. március 18-20.

        díj: III. korcsoport I. helyezés – Ádány Rebeka és Ádány Máté

        díj: ZETA különdíj – Ádány Rebeka és Ádány Máté (A Zenetanárok társasága felkéri a „Zenetanárok a tehetségért” tanévzáró koncertjén való részvételre.)

 

XIII. Országos „Alba Regia” Kamarazene Verseny

Székesfehérvár, 2016. április 15-17.

        díj: különdíj iskolánk részére

        díj: I. díj – Tallér Jolán, Szilágyi Emese, Szabó Vencel, Szabó Dénes

        díj: III. díj – Regenhart Dorottya Lili, Sirák Blanka, Nagy Zsófia Panni, Szabó Dénes

 

V. Országos Grafikai Verseny

Budapest, 2016. április 15-16.

        díj: I. korcsoport: I. díj – Várpalotai Barnabás

        díj: II. korcsoport: I. díj – Szabó Anna

        díj: II. korcsoport: III. díj – Máthé Kristóf

        díj: III. korcsoport: I. díj – Mercs Mónika

        díj: III. korcsoport: különdíj – Vereb Berta Anna

        díj: V. korcsoport: II. díj – Töreki Kata

 

IX. Országos Czidra László Furulyaverseny

Budapest, 2016. április 22-24.

        díj: szóló kategória, I. korcsoport: I. díj – Szabó Vencel

        díj: szóló kategória, I. korcsoport: I. díj – Géró Gergő

        díj: szóló kategória, III. korcsoport: II. díj – Szilágyi Emese

        díj: I. korcsoport: I. díj (kamara kategória) – Tallér Jolán, Szabó Vencel, Szabó Dénes, Szilágyi Emese

        díj: II. korcsoport: Czidra László-díj (kamra kategória) – Szilágyi Emese, Glávits Anna Flóra, Szabad Péter, Farkas Simon, Bíró Zsófia

 

Budapesti Gyermekbábos Találkozó

Budapest, 2016. április 30.

        díj: Ezüst fokozatú oklevél – iskolánk „Színes kezek” számára

 

„Szárnyaló” Pünkösdi Népdalünnep

Tököl, 2016. május 6.

        díj: Gyémánt díj – Cinkák Énekegyüttes

        díj: Arany díj – Szabó Vencel

 

Pályázatok:

 

 „Hagyományaink újratöltve” – pályázat (kiíró: Harmónium Független Kommunikációs Egyesület, Ökobecse Polgári Egyesület)

Budapest, pályázati határidő:  2015. december 14.

        díj: II. korcsoport (13-18 évesek): II. helyezés – Sisák Beáta (Baross Gábor Általános Iskola – 8. osztályos tanulója és iskolánk textil alapképző szakának 6. osztályos tanulója)
alkotásának címe: „Egy terítő újjászületése”

 

Országos Művészeti Iskolai Fotópályázat

        díj: I. helyezés – Pompor Máté, Tóth Balázs

        díj: II. helyezés – Szabó Gergely

 

        díj: III. helyezés – Kántor Koppány Richárd, Németh Réka

2014/2015-ös tanév versenyeredményei

 

Halmos Béla Országos Népzenei Találkozó

Bonyhád, 2014. október 5.

        díj: ifjúsági kategória: kiemelt nívódíj – Budafoki Banda (Nagy Dániel – hegedű, Czaier Péter – brácsa, Bálint László Domonkos – bőgő)

        díj: egyéni, felnőtt kategória: kiemelt nívódíj – Czaier Péter (tekerőlant)

        díj: felnőtt kategória: nívódíj – Molnár Soma (klarinét) – Czaier Péter (tekerőlant)

        díj: kiemelt nívódíj – Óbudai és Budafoki zeneiskola közös zenekara (Czaier Péter – nagybőgő)

 

XIII. Országos „Lubik Imre” Trombitaverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2014. október 7.

        díj: bronz díj – Koncz Gergő

 

XIV. Országos „Friss Antal” Gordonkaverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2014. október 19-20.

        díj: arany díj – Baranyi Szabolcs (a 2. legmagasabb pontszámmal jutott tovább az országos döntőbe)

 

XIV. Országos „Friss Antal” Gordonkaverseny

Szolnok, 2014. november 21-23.

        díj: II. korcsoport: II. helyezés – Baranyi Szabolcs (tanára: Belej Ferenc)

 

IX. „ Fülemüle” Népzenei Fórum

Etyek, 2014. november 22.

        díj: énekegyüttes kategória: kiemelt nívódíj – Cinkák (Kerekes Enikő énekesei)

 

Sistrum Zenei Versenyek

Szombathely, 2015. február 11.

        díj: arany díj – Máthé Kristóf (hegedű)

 

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny Budapesti Területi Válogató

Budapest, 2015. február 17.

        díj: arany díj – Regenhart Dorottya Lili

        díj: ezüst díj – Székely Fruzsina

 

X. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny Budapesti Területi Válogató

Budapest, 2015. március 12.

        díj: ezüst díj – Jaczkó Stefánia és tanára Batke Márta

        díj: ezüst díj – Gaál Eszter és Sirák Blanka

        díj: bronz díj – Tihanyi Stefánia és Bencze Márk

 

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny

Kaposvár, 2015. március 27-29.

        díj: II. helyezés – Regenhardt Dorottya

 

„Kinyílt a rózsa” népdaléneklési fesztivál

Budapest, 2015. március 30.

        díj: kiemelt aranyhang és közönségdíj – Frank Annamária

        díj: kiemelt aranyhang – Lukács Eszter

        díj: ezüsthang és közönségdíj – Kamecz Laura

        díj: ezüsthang – Molnár Emese

tanáruk: Kerekes Enikő

 

V. Országos Zeneiskolai Oboafesztivál

Budapest, 2015. április 18.

        díj: arany minősítés – Ábrahám Eszter

        díj: arany minősítés – Oláh Kinga

        díj: arany minősítés – Makai Fanni

        díj: ezüst minősítés – Jákóhalmi Eszter

        díj: kamara kategória: arany minősítés – Nádasdy Kálmán AMI kvartettje (Ábrahám Eszter – oboa, Oláh Kinga – oboa, Kulcsár Anna – fuvola, Szabó Marcell – fuvola)

 

XI. Országos Mélyrézfúvós Verseny budapesti területi válogató

Budapest, 2015. április 23.

        díj: ezüst minősítés – Dila Csongor

        díj: bronz minősítés – Kiss Máté

 

XII. Budapesti Furulyaverseny

Budapest, 2015. április 24-25.

        díj: I. korcsoport: kiemelt arany – Szabó Vencel

        díj: I. korcsoport: arany díj – Tallér Vilma

        díj: II. korcsoport: arany díj – Tallér Jolán

        díj: II. korcsoport: bronz díj – Lyziczay Márton

        díj: III. korcsoport: ezüst díj – Glávits Anna

        díj: IV. korcsoport: kiemelt arany – Szilágyi Emese

        díj: duó kategória: bronz helyezés – Skrabák Boglárka, Börzsönyi Réka

        díj: duó kategória: arany helyezés – Tallér Vilma, Szabó Vencel

        díj: kamara kategória: arany helyezés – Glávits Anna, Szabad Péter, Szilágyi Emese, Farkas Simon, Mácsay Szonja

        díj: kamara kategória: kiemelt arany – Tallér Jolán, Börzsönyi Réka, Szabó Dénes, Sirák Blanka

 

Pályázatok:

 

Magyar Mezőgazdasági Múzeum „Hétmérföld” pályázat

Budapest, 2014. november 8.

        díj: dicséret (kiváló eredménnyel közreműködött) – Szikra Domonkos, Mercs Mónika, Storch Leila, Gáspár Nikoletta

        díj: összesen 12 db díj

 

„Készülj velünk az ünnepre!” rajzpályázat

a Hagyományok Háza rendezésében

Budapest, 2014. december 6.

        díj: I. helyezés – Tischler Fanni

 

 

“Muzsikál az erdő” rajzpályázat

Budapest, 2015

        díj: 1. díj (iskolás kategória) – Odor Zsanett (9 éves) (felkészítő tanár: Neuberger István)

 

„Barlangok Világa” rajzpályázat (Speleo Myotis Barlangkutató, Természetjáró és Természetvédő Egyesület szervezésében)

Pályázati kategóriák és korcsoportok:

1. korcsoport: 9-10 éves diákok, 2. korcsoport: 11-12 éves diákok, 3. korcsoport: 13-14 éves diákok

Beküldési határidő: 2015. május 1.

        díj: I. helyezés, 2. korcsoport – V. Nagy Domonkos – “Változatos barlang” (akvarell)

 

        díj: III. helyezés, 2. korcsoport – Tischler Dániel – “Kőmedence” (akvarell) (felkészítő tanár: Neuberger István)

2013/2014-es tanév versenyeredményei

 

VIII. „Fülemüle” Népzenei Fórum

Érd, 2013. november 23.

        díj: nívódíj (énekegyüttes kategória) – Kacskaringó Énekegyüttes (Kun Boglárka, Molnár Emese, Szalánczy Dalma, Bódi András, Varga Berta)

 

I. Országos Oboaduó és Kamarazenefesztivál

Budapest, 2013. november 30.

        díj: duó kategória: ezüstminősítés – Ábrahám Eszter és Oláh Kinga (tanáruk: Lados Lilla)

 

XIV. Országos Koncz János Hegedűverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2013. október 10.

        díj: kiemelt nívódíj – Tóth Kristóf (tanára: Soltész Ildikó)

 

XIV. Országos Koncz János Hegedűverseny

Szombathely, 2013. november 22-24.

        díj: III. korcsoport: I. helyezés – Tóth Kristóf (tanára: Soltész Ildikó)

 

VIII. Országos Verseny a Továbbképző Évfolyamokra Járó Tanulók Számára Megrendezett Verseny budapesti területi válogató

Budapest, 2014. február 4.

        díj: bronz díj – Székely Fruzsina

        díj: ezüst díj – Nádasdy Trió együttes (Z. Lendvai József – hegedű, Stadler Emese – cselló, Bíró Zsófia – zongora)

 

VII. Országos Népzenei Verseny budapesti területi válogató

Budapest, 2014. február 24.

        díj: ezüst – Cinkák Énekegyüttes (Kovács Viktória, Szabó Zita, Varga Berta)

        díj: bronz díj – Nádasdy népzenei együttes (Nagy Dániel, Pintye Márk, Molnár Csaba)

        díj: bronz díj – Kacskaringó énekegyüttes és Nádasdy zenekar (Szalánczy Dalma, Molnár Emese, Lukács Eszter, Kun Boglárka Csenge, Pápai Petra, Bakó András, Balogh Brigitta, Horváth Tünde, Pintye Márk, Bálint László Domonkos)

        díj: ezüst díj – Frank Annamária

        díj: ezüst díj – Kovács Viktória

 

VIII. Országos Verseny a Továbbképző Évfolyamokra Járó Tanulók Számára

Szentendre, 2014. március 21-23.

        díj: kamara kategória: különdíj – Nádasdy Trió együttes (Z. Lendvai József – hegedű, Stadler Emese – cselló, Bíró Zsófia – zongora)

 

Szervánszky Endre Regionális Hegedűverseny

Érd, 2014. március 29.

        díj: I. korcsoport: I. hely – Máté Kristóf (tanára Némethy Szilvia)

        díj: III. korcsoport: II. hely – Lucey Denis (tanára Némethy Szilvia)

 

V. Bántai Vilmos budapesti fuvolaverseny

2014. március 21.

        díj: arany oklevél – Regenhart Dorottya, Nagy Zsófi

        díj: bronz minősítés – Székelyi Fruzsina

 

IV. Országos Zathurecky Emlékverseny – Hegedűverseny

Budapest, 2014. április 8-11.

        díj: II. korcsoport: I. díj – Tóth Kristóf

 

VI. Banda Ede Budapesti Csellófesztivál és verseny

Budapest, 2014. április 14-16.

        díj: szóló kategória: I. díj – Szabó Dénes

        díj: szóló kategória: I. díj – Baranyi Szabolcs

        díj: szóló kategória: I. díj – Regenhart Anna Blanka

        díj: duó kategória: I. díj – Regenhart Anna Blanka, Baranyi Szabolcs

        díj: duó kategória: különdíj (a MTA BTK Zenetudományi Intézet fellépési lehetőséget biztosít a budavári Erdődy palotában) – Regenhart Anna Blanka, Baranyi Szabolcs részére

        díj: szóló kategória, I. korcsoport: különdíj (a MTA BTK Zenetudományi Intézet fellépési lehetőséget biztosít a budavári Erdődy palotában) – Szabó Dénes részére

 

IX. Országos Fuvola-duó Verseny

2014. május 9-11.

        díj: duó kategória; I. korcsoport: III. helyezés – Regenhart Dorottya Lili és Nagy Zsófi Panni (tanáruk: Belejné Agócs Emília)

  

V. Országos Klasszikus Balettverseny

Budapest, 2014. május 24-25.

        díj: csoportos kategória; III. korcsoport: III. helyezés – „Ametiszt csoport” (Lehoczki Csilla, Popa Csenge, Szalay Flóra, Üveges Barbara, Üveges Renáta)

        díj: egyéni kategória; II. korcsoport: II. helyezés – Vellai Krisztina (tanár/koreográfus: Kovács-Bodó Zsuzsanna)

 

Pályázatok:

 

2014 YBL bicentenárium – A Magyar Építészet Éve, Ybl Miklós születésének 200. évfordulója alkalmából “Ybl, ahogy én látom” című rajzpályázat, felső tagozatos általános iskolások számára

A pályázat benyújtásának határideje: 2014. június 15.

Két kategória: az általános iskolák 5-6., illetve 7-8. osztályos tanulói

10 növendék indult, 7db mű került kiállításra

        díj: különdíj (Bartos Erika zsűri elnök különdíja) – Keszy-Harmath Orsolya (felkészítő tanára Tóthné-Millavári Silvia)

 

Egyéb:

 

„Felszállott a páva” Duna (MTV) tévében megrendezett verseny

sorozatosan továbbjutott a középdöntőig tanítványunk Czaier Péter, és a népi ének tanszak tanára Kerekes Enikő

2012/2013-as tanév versenyeredményei

 

XV. Országos Népzenei Találkozó

Bonyhád, 2012. október 14.

        díj: kiemelt nívódíj – Czaier Péter

        díj: nívódíj – Varga Berta

 

XII. Országos Zeneiskolai Oboa és Fagottverseny (Horváth Rudolf emlékére)

Sopron, 2012. december 7-9.

        díj: II. díj – Ábrahám Eszter Csilla

        díj: különdíj (MZMSZ – különdíj) – Oláh Kinga

        díj: különdíj – Ábrahám Eszter

 

XII. Országos „Alba Regia” Kamarazenei Verseny budapesti területi válogató

Budapest, 2013. február 28.

        díj: bronz – Székelyi Fruzsina és Jaczkó Stefánia

        díj: arany – Tóth Kristóf, Baranyi Szabolcs, Finta Ervin

 

VIII. Országos Czidra László Furulyaverseny területi válogató

Budapest, 2013. március 5-6.

        díj: nívódíj – Makai Fanni

        díj: kiemelt nívódíj – Glávits Anna Flóra

        díj: nívódíj – Szilágyi Emese

        díj: kamara kategória: kiemelt nívódíj – Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk. Kamaraegyüttese (Szilágyi Emese, Oláh Kinga, Regenhart Annablanka)

2011/2012-es tanév versenyeredményei

 

XIII. Országos Friss Antal Gordonkaverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2011. október 17.

        díj: kiemelt nívódíj – Baranyi Szabolcs (tanára: Belej Ferenc)

        díj: kiemelt nívódíj – Regenhart Anna Blanka (tanára: Belej Ferenc)

 

XIII. Országos Friss Antal Gordonkaverseny

Szolnok, 2011. november 25-27.

        díj: I. korcsoport: II. helyezés – Baranyi Szabolcs

        díj: II. díj – Regenhart Anna Blanka (tanára: Belej Ferenc)

 

III. Rados Dezső Budapesti Hegedűverseny

Budapest, 2012. március 2-4.

        díj: arany – Lendvai József (tanára: Fráterné U. Csilla)

        díj: arany – Tóth Kristóf (tanára: Soltész Ildikó)

 

VII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2012. február 16.

        díj: ezüst díj – Székelyi Fruzsina (tanára: Belej Ferencné)

 

IX. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny budapesti területi válogató

Budapest, 2012. március 8.

        díj: arany – Jaczkó Stefánia és tanára Batke Márta

        díj: ezüst – Sinka Viktor és tanára Pócs Katalin

        díj: bronz – Gaál Eszter és Sirák Blanka (tanáruk: Batke Márta)

 

XI. Budapesti Furulyaverseny

Budapest, 2012. április 20-21.

        díj: arany helyezés – Szilágyi Emese és Oláh Kinga

 

IX. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny

Balassagyarmat, 2012. április 22.

        díj: II. díj – Jaczkó Stefánia és tanára Batke Márta

 

Lubik Imre Trombita Verseny budapesti területi válogató

Budapest,

        díj: III. helyezés – Lévai Bálint (tanára: Tóth Béla, km.: Bartáné Dankó Éva, Belej Ferencné)

 

Hatvani Országos Zeneiskolai Barokk Fesztivál

        díj: I. helyezés – Virág Mátlé – trombita, Kovács Dalma – furulya (tanára: Szabó János, km.: Kriesch András)

 

Furulyaverseny

Budapest, 2012. 04. 21.

        díj: bronz – Kovács Fanni (tanára: Lados Lilla)

        díj: bronz – Tasnádi Zsófia (tanára: Lados Lilla)

        díj: bronz – Plachi Eszter (tanára: Jónás Judit)

        díj: ezüst – Glávits Anna (tanára: Lados Lilla)

        díj: ezüst – Szabó Zita (tanára: Szurominé Jurkó Ágnes)

        díj: ezüst – Kovács Levente (tanára: Lados Lilla)

        díj: arany – Szilágyi Emese (tanára: Lados Lilla)

        díj: arany – Oláh Kinga (tanára: Lados Lilla)

 

Oboa Fesztivál

        díj bronz minősítés – Oláh Kinga (tanára: Lados Lilla)

        díj bronz minősítés – Gyugos Péter (tanára: Lados Lilla)

        díj bronz minősítés – Ábrahám Eszter (tanára: Lados Lilla)

        díj: különdíj (Lencsés Lajos különdíja) – Ábrahám Eszter (tanára: Lados Lilla)

        díj duó kategória: ezüst minősítés – Szél Dóra és Gáspár Berta duó (tanáruk: Lados Lilla)

         

 

kerületi népdaléneklési verseny

2012.04.18

        díj: aranyhang – Szilágyi Erzsébet

        díj: ezüst és bronzhang – Szilágyi Erzsébet

 

Ki mit tud

Érd,

        díj: I. díj – Régenhardt Annablanka (Belej Ferenc – km.: Sagyebó Ferenc)

 

ELTE zenei verseny

        díj: III. díj – Nádasdy vonósnégyes (tanár: Nemes László)

 

 

pályázatok:

 

 

Országos Gyermek Képző- és Iparművészeti Pályázat

Zánka, 2011. szeptember 17

        díj: bronz díj – Kerényi Gábor

 

„Öltözz szemétből!” – Kukagardrób pályázat (a Tondó Rajziskola által szervezett)

Budapest, 2011. december 8.

 

        díj: I. helyezés – Tóth Laura

2010/2011-es tanév versenyeredményei

 

XIV. Országos Népzenei Találkozó

Bonyhád, 2010. október 03.

        díj: felnőtt kategória: nívódíj – “Óbudafoki” Népzenei Együttes (Kovács Viktória, Kiss Blanka, Tarczali Dorina, Darabos Eszter, Koller Csenge, Hamar György, Czaier Péter)

        díj: felnőtt kategória: nívódíj – Kiss Blankanépi ének, koboz (tanára: Koczka Andrea)

        díj: ifjúsági kategória: nívódíj – Keszőce együttesKovács Viktória, Tarczali Dorina, Molnár Soma, Németh Dániel, Pintye Márk, Teski Zoltán, Czaier Péter

        díj: ifjúsági kategória: kiemelt nívódíj – Czaier Péter – tekerő (tanára: Havasréti Pál)

        díj: ifjúsági kategória: kiemelt nívódíj – Czaier Péter és Kovács Viktória – tekerő, népi ének (tanáraik: Havasréti Pál és Koczka Andrea)

        díj: ifjúsági kategória: nívódíj – Hamar Mihály

 

VII. Országos Továbbképzős Verseny budapesti területi válogató

Budapest, 2011. február 2-3.

        díj: nívódíj – Nádasdy kamaraegyüttese (Bíró Zsófia, Gál Zsolt, Magyari Marcell (tanáruk: Nemes László ; km.: Boros Árpád zongorán)

 

IV. Országos Klasszikus Balettverseny

Budapest, 2011. május 28-29.

        díj: duó kategória: II. díj – Dancs Adrienn és Szalay Flóra (tanáruk: Kovács-Bodó Zsuzsanna)

 

XIII. Országos Koncz János Hegedűverseny

        díj: I. díj – Tóth Kristóf (tanára: Soltész Ildikó)

        díj: különdíj – Tóth Kristóf (tanára: Soltész Ildikó)

 

Szaxofonverseny

Pomáz,

        díj: III. helyezett – Lévai Attila (tanára: Cseh László)

 

Pályázatok:

 

Ariadne Minitextil – X. Gyermekművészeti Pályázat (A „Magyar-kút” ÁMK NAMI által meghirdetett pályázat) Művészeti Iskolák textil és kézműves tanszakainak iparművészeti pályázata

Etyek, 2011. május 27.

        díj: I. díj – Bodor Jázmin

        díj: különdíj – Barsi Csenge

        díj: II. díj – Madaras Enikő

        díj: III. díj – Almay Nikolett

        díj: I. díj – Szepessy Luca

        díj: I. díj – Szonda Zsuzsanna

 

Nemzetközi BETLEHEM pályázat

Győr,

        díj: I. díj – Blázs Gabriella (tanára: Neuberger István)

        díj: különdíj – Bodor Jázmin (tanára: Orient Enikő)

        díj: különdíj – Fekete Réka (tanára: Orient Enikő)

 

17. ”Betlehemi jászol” országos kiállítás

Vajdahunyadvár

– díj: különdíj – Szepessy Luca, Lázár Kincső,Szonda Zsuzsanna – tanáruk: Orient Enikő

 

„Kék Duna” Országos gyermek képzőművészeti pályázat

        díj: II. díj – Pető Mónika, Pöhl Balázs, Haraszti Péter – tanáruk: Neuberger István

 

Országos Középiskolás Fotópályázat

Pécs,

        díj: III. díj – Fejes Gergő (tanára: Kanyó Ferenc)

 

Országos Képzőművészeti pályázat fotó kategória

        díj: arany minősítés – Kiefer Bálint

 

        díj: bronz minősítés – Fekete Virág, Korda Attila, Kerényi Gábor, Veress Kata (tanáruk: Kanyó Ferenc)

2009/2010-es tanév versenyeredményei

 

X. Országos Oboa- és Fagottverseny területi válogató

Budapest, 2009. október 21.

        díj: kiemelt nívódíj – Pető Márk

 

XI. Országos Zeneiskolai Oboa- és Fagottverseny

Sopron, 2009. december 6.

        díj: II. díj – Pető Márk

 

XII. Országos Zongoraverseny területi válogató

Budapest, 2010. február 10-11.

        díj: nívó díj – Radó Éden

 

VII. Országos Czidra László Furulyaverseny budapesti területi válogató               

Budapest, 2010. március 10-11.

        díj: kiemelt nívódíj – Kovács Levente (tanára: Lados Lilla)

        díj: nívódíj – Molnár Judit (tanár: Szabó János)

        díj: nívódíj – Szabó Boglárka (tanár: Szabó János)

 

„Kinyílt a rózsa” kerületi népdaléneklési fesztivál

Budapest, 2010. március 30.

        díj: I. korcsoport: kiemelt aranyhang – Kovács Viktória (tanára: Koczka Andrea)

        díj: arany minősítés – Tarczali Dorina (tanára: Koczka Andrea)

 

Országos Kürt Verseny budapesti területi válogató

        díj: kiemelt nívódíj – Kiss Márk (tanára: Tóth Béla)

        díj: kiemelt nívódíj – Kiss Dávid (tanára: Tóth Béla)

 

Országos Kürt Verseny

        díj: különdíj – Kiss Márk (tanára: Tóth Béla)

 

XI. Országos Alba Regia Kamarazenei verseny

Budapest,

        díj: kiemelt nívódíj ( max. pontszám) – Tóth Kristóf, Ádány Rebeka, Radó Éden trió (tanár: Soltész Ildikó)

        díj: nívódíj – Stadler Emese, Zóth Adrienn, Magyari Marcell csellótrió (tanár: Nemes László)

        díj: nívódíj – Gál Zsolt, Koleszár Dejte, Bencsáth Zsófia, Magyari Marcell vonósnégyes (tanár: Fekete Imréné, Nemes László)

 

„Tiszán innen, Dunán túl” Megyei/Fővárosi forduló

        díj: kiemelt arany – Varga Berta (tanár: Koczka Andrea)

 

Apáczai Népdalverseny Megyei Fordulója

        díj: különdíj – Kovács Viktória (tanár: Koczka Andrea)

 

XII. Országos Zongoraverseny

Nyíregyház,

        díj: III. hely – Radó Éden

 

IV. Országos Zeneiskolai Ferenczy György Zongoraverseny

        díj: 2. díj – Kulcsár Naómi (tanára: Boros Árpád)

        díj: különdíj – Kulcsár Naómi (tanára: Boros Árpád)

 

A Budapesti Fesztiválzenekar országos tehetségkutató versenye

100 versenyzőből 16 közé jutott és a második fordulóba került Tóth Kristóf

 

pályázatok:

 

(A Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény által Szombathely szülöttének emlékére meghirdetett) Szent Márton Bélyegterv országos pályázat

Szombathely, 2009. november 7.

 

        díj: II. helyezés – Jaczkó Stefánia

2008/2009-es tanév versenyeredményei

 

XI. Országos Lubik Imre trombitaverseny                     

        díj: 7. helyezés – Szabó Gergely (tanára: Szabó János)

 

XIII. Országos Népzenei Találkozó

Bonyhád, 2008. október 5.

        díj: felnőtt kategória: kiemelt nívódíj – Budafoki Nádasdy Népzenei Együttes

        díj: kiemelt nívódíj – Kiss Blanka, Konkoly Csenge, Konokoly duó, Tüzinke egy. (tanár: Vakler Anna, Nagy Zsolt)

 

Országos Bartók verseny

        díj: III. hely – Radó Éden (tanára: Batke Márta)

 

XII. Országos Friss Antal Gordonkaverseny

Szolnok, 2008. december 5-7.

        díj: különdíj – Magyari Marcell (tanára: Nemes László)

 

VI. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2009. február 12.

        díj: kiemelt nívódíj – Kulcsár Naómi (tanára: Belej Ferencné)

 

VIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny budapesti területi válogató

Budapest, 2009. március 6.

        díj: nívódíj – Radó Éden Etel és Patera Kamilla (tanár: Batke Márta)

        díj: nívódíj – Horváth Liliána és Jaczkó Stefánia (tanár: Batke Márta)

        díj: nívódíj – Purevochir Ori-Ujin és Szabó-Salfay Réka (tanár: Batke Márta)

        díj: kiemelt nívódíj – Radó Éden Etel és tanára Batke Márta

        díj: kiemelt nívódíj – Szentannai Kálmán és Jaczkó Stefánia

 

II. Rados Dezső Budapesti Hegedűverseny

Budapest, 2009. március 19-22.

        díj: arany díj – Lázár Eszter Csenge

 

II. Rados Hegedűverseny

        díj: I. díj – Tóth Kristóf (tanára: Soltész Ilédikó)

        díj: I. díj – Lázár Eszter Csenge (tanára: Soltész Ilédikó, Sagyebó Ferenc)

 

VIII. Országos Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny

Balassagyarmat, 2009. április 24-26.

        díj: III. korcsoport: III. díj – Szentannai Kálmán és Jaczkó Stefánia (tanára: Batke Márta, Radnóti Györgyné)

        díj: III. hely – Radó Éden, Patera Kamilla (tanára: Batke Márta)

 

III. Zeneiskolai Oboa Fesztivál

Budapest, 2009. április 25.

        díj: arany fokozat – Lükő Annaróza (tanára: Lados Lilla)

        díj: ezüst fokozat – Pető Márk (tanára: Lados Lilla)

 

Budapesti Furulyás Kamarazene Fesztivál

        díj: arany minősítés – Lükő Balázs, Bíró Zsófia, Koncz Karolina (tanár: Lados Lilla)

 

IV. Budapesti “Banda Ede” Csellóverseny

        díj: II. díj – Maholányi Dóra (tanár: Belej Ferenc)

 

XXII. kerület c. rajzpályázat        

        díj: arany minősítés – Beyer Fülöp (tanár: Borsos Róbert)

 

FIAP 30. Nemzetközi Ifjúsági Biennálé

        díj: aranyserleg – Fejes Gergő, Papajcsik Péter (tanár: Kanyó Ferenc)

 

Nemzetközi Fotópályázat

Budapest

        díj: II. díj – Papajcsik Péter (tanár: Kanyó Ferenc)

 

Digitális képalkotó rendszerek felhasználása-országos verseny

        díj: II. hely – Csaba Péter, Kovács Tibor (tanár: Kanyó Ferenc)

 

Fotó Mozaik Pályázat         

        díj: I. díj – Fejes Gergő, Papajcsik Péter (tanár: Kanyó Ferenc)

 

Szivárvány Képz. Pályázat

Zánka,

        díj: aranyérem – Frang Eszter, Körmendi Gábor, Fekete Virág (tanára: Kanyó Ferenc)

        díj: ezüstérem – Bajczár Kristóf, Madocsay Vilmos (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: bronzérem – Családi Alexandra, Müller Milán (tanár: Kanyó Ferenc)

 

Veteránautó Magazin pályázata

        díj: I. díj – Boér Máté (tanár: Kanyó Ferenc)

 

Kerületi rajzverseny

        díj: III. hely – Killy Elizabet (tanár: Kárpáti József)

 

“Állatok hangszerekkel” – Operaház rajzpályázata

        díj: munkájuk kiadványban megjelent – Pechlof Luca és Tóth Boldizsár (tanár: Neuberger István)

 

“Csepel sziget ifjú titánjai” rajzpályázat

        díj: I. díj – Hammer Bálint (tanár: Neuberger István)

 

Szekszárdi Origami Pályázat        

Szekszárd

        díj: I. díj – Orient Enikő

 

László Gyula Egyesület Rajzverseny        

        díj: II. díj – Gyűrűs Boldizsár (tanár: Tóth Anna)

 

Kerületi rajzverseny

        díj: I. helyezés – Szalay Blanka (tanár: T. Millavári Silvia)

 

Fővárosi Műelemző Verseny

 

        díj: I. díj – Szalay Blanka (tanár: T. Millavári Silvia)

2007/2008-as tanév versenyeredményei

 

X. Jubileumi Népdalos Fesztivál

Vasvár, 2007. november 23.

        díj: különdíj – Vakler Anna és tanítványai részére

 

V. Országos Népzenei Verseny budapesti területi válogató

Budapest, 2008. február 23.

        díj: nívódíj – Babay Boldizsár

        díj: nívódíj – Gaál András

        díj: nívódíj – Horváth Márton

        díj: nívódíj – Rácz Emília

        díj: nívódíj – Scherer Máté

        díj: nívódíj – Szigetvári Anna

        díj: nívódíj – Szigetvári Gyöngyvér

        díj: nívódíj – Viszlai Ágnes

        díj: nívódíj – Zsíros Tímea

 

IV. Országos Zeneiskolai Továbbképzős Verseny

Szentendre, 2008. március 7-9.

        díj: szóló II. kategória: I. díj – Magyari Marcell (tanár: Nemes László)

        díj: kortárs mű előadói különdíj – Magyari Marcell (tanár: Nemes László)

        díj: kamarazene kategória: II. díj – Magyari Marcell, Frang Zsófia, Bíró Zsófia (Magyari Marcell Neuron című trióját adták elő)

        díj: kiemelt I. díj – Lázár Eszter Csenge (tanár: Soltész Ildikó)

        díj: duó kiemelt I díj – Lázár Eszter Csenge, Szomolnoki Anna (tanár: Soltész Ildikó)

        díj: kamara I. díj – Lázár Eszter Csenge, Szomolnoki Anna, Kalocsai Lilla, Magyari Marcell (tanár: Soltész Ildikó, Nemes László)

 

Országos Népdaléneklési Verseny:

        díj: kiemelt arany – Nádasdy Énekegyüttes (tanár: Vakler Anna)

        díj: kiemelt arany – Paár Júlia (tanár: Vakler Anna)

        díj: kiemelt arany – Konokoly duó (tanár: Vakler Anna)

 

IV. Budapesti „Banda Ede” Csellóverseny

Budapest, 2008. május 16-18.

        díj: II. díj – Maholányi Dóra (tanár: Belej Ferenc)

        díj: arany minősítés – Stadler Emese (tanár: Nemes László)

        díj: ezüst díj – Tóth Adrienn és Magyari Marcell (tanár: Nemes László)

        díj: I. díj – Szentannai Ádám (tanár: Belej Ferenc)

 

Budapesti Gitáros Seregszemle:

        díj: arany minősítés – László Balázs (tanár: Bíróné Pintér Erzsébet)

 

pályázatok:

 

Országos Diák Fotópályázat (Fényképezés A Vizuális Nevelés Szolgálatában Alapítvány szervezésében)

Budapest, 2007. október 6.

        díj: szakköri kategória: I. díj – Nádasdy Fotókör

 

Savoyai Jenő Alapítvány Kuratóriuma 2007. évi pályázata

Budafok, 2007. október 13.

        díj: Savoyai Jenő díj – Fabók Endre

        díj: Savoyai Jenő díj – Tóth Borbála

 

 

“Budafok-Tétény az én városom”:

        díj: I. díj – Mészner Fanni (tanár: Tóthné Millavári Sylvia, Kárpáti József)

        díj: II. díj – Szalay Blanka (tanár: Tóthné Millavári Sylvia, Kárpáti József)

 

“Műelemző verseny” – Szépművészeti Múzeum

 

        díj: III. díj – Szalay Blanka (tanár: Tóthné Millavári Sylvia, Kárpáti József)

2006/2007-es tanév versenyeredményei

 

XII. Országos Népzenei Találkozó

Bonyhád, 2006. október 8.

        díj: ifjúsági kategória: kiemelt nívódíj – Konkoly Csenge

        díj: ifjúsági kategória: kiemelt nívódíj – Konkoly Csenge és Konkoly Borbála

        díj: ifjúsági kategória: nívódíj – Kiss Blanka

        díj: felnőtt kategória: kiemelt nívódíj – Nádasdy Kálmán Művészeti és Általános Iskola ének-kamaraegyüttese

 

XI. Országos Zongoraverseny területi válogató

Budapest, 2007. január 26-27.

        díj: kiemelt nívódíj – Radó Éden Etel (tanár: Batke Márta)

 

IX. Országos „Alba Regia” Kamarazenei Verseny budapesti területi válogató

Budapest, 2007. február 24.

        díj: kiemelt nívódíj – iskolánk kamaraegyüttese: Lázár Eszter Csenge, Szomolnoki Anna, Kalocsai Lilla és Sztojcseva Eszter (tanár: Soltész Ildikó)

        díj: kiemelt nívódíj – iskolánk kamaraegyüttese: Kulcsár Noémi, Frang Zsófia, Magyari Marcell, Bíró Zsófia  (tanár: Belejné Agócs Emília, Mózesné Tábori Patrícia, Nemes László

 

VI. Országos Czidra László Furulyaverseny

Budapest, 2007. március 13-14.

        díj: kiemelt nívódíj – Szabó Boglárka (tanár: Szabó János) (45 pont)

        díj: kiemelt nívódíj – Molnár Judit (tanár: Szabó János) (46 pont)

 

X. Országos Alba Regia Kamarazenei Verseny

Székesfehérvár, 2007. március 30. – április 1.

        díj: II. díj – Bíró Zsófia

 

XVII. Gyermek Művészeti Fesztivál (Marczibányi Téri Művelődési Központ szervezésében)

Budapest, 2007. április

        díj: zene és ének kategóriában: arany minősítés – Szabó Boglárka

        díj: zene és ének kategóriában: arany minősítés – Szabó Gergely

 

II. Országos Fotó-videó és III. Országos Grafikai Verseny

Budapest, 2007. május 12.

        díj: fotó kategória, I. korcsoport: I. helyezés – Madách Ferenc

        díj: fotó kategória, I. korcsoport: II. helyezés – Juhász Márk

        díj: fotó kategória, I. korcsoport: III. helyezés – Takács Virág

        díj: fotó kategória, II. korcsoport: II. helyezés – Máté Kitty Melitta

        díj: fotó kategória, III. korcsoport: I. helyezés – Fejes Gergő

        díj: fotó kategória, III. korcsoport: II. helyezés – Vakály Viktor

        díj: fotó kategória, IV. korcsoport: III. helyezés – Weidner Balázs

 

pályázatok:

 

Országos Diák Fotópályázat

Budapest, 2006. október 7.

        díj: szakköri kategória: II. díj – Nádasdy Fotókör

 

Savoyai Jenő Alapítvány Kuratóriumának pályázata

Budafok, 2006. október 14.

        díj: Savoyai Jenő díj – Tóth Sarolta

 

Szekszárdi Origami Barátok Kör „Kedvenceim” pályázat

Szekszárd, 2007. április 2.

        díj: I. helyezés – iskolánk képzőművészeti tanszakáról: De Jonge Noémi, Balázs Kinga, Berger Emese, Berger Judit, Igarashi Dóra, Kesztler Orsolya, Kottek Brigitta, Miklós Dóra, Orbán Zsuzsanna, Pálóczi Levente, Selmeczi Brigitta

 

Kutató Diákok Országos Fotópályázata

        díj: II. díj – Boér Máté (tanár: Kanyó Ferenc)

 

FIAP Európai Ifjúsági Fotópályázat

        díj: kékszalag díj – Vakály Viktor (tanár: Kanyó Ferenc)

 

IX. Országos Kürtverseny

        díj: nívódíj – Kiss Márk (tanár: Tóth Béla)

        díj: nívódíj – Gyurcsovics Árpád (tanár: Tóth Béla)

 

„Budafoki Hangulatok” című fotópályázat

(a 2007-es évben a XXII. kerületi Pezsgő- és Borfesztivál után)

 

        díj: budafoki zsánerkép kategóriában: I. helyezés – Baranyay Zoltán

2005/2006-os tanév versenyeredményei

 

X. Lubik Imre Országos Zeneiskolai Trombitaverseny budapesti területi válogató

Budapest, 2005. október 5.

        díj: kiemelt nívódíj – Szabó Gergely (tanár: Szabó János)

 

Pesovár Ferenc IV. Országos Csoportos Népdaléneklési Verseny

Székesfehérvár, 2005. október 6-8.

        díj: arany minősítés – Vadvirág Együttes

 

X. Országos Lubik Imre Trombitaverseny

Zalaegerszeg, 2005. október 30.

        díj: I. korcsoport: I. helyezés – Szabó Gergely (tanár: Szabó János)

 

VIII. Országos Négykezese Kétzongorás Verseny területi válogató

Budapest, 2006. január 27-28.

        díj: kiemelt nívódíj (maximális pontszámmal) – Jakobicz Eszter és tanára Batke Márta

        díj: nívódíj – Molnár Enikő és tanára Pócs Katalin

        díj: nívódíj – Mayer Csilla és tanára Batári

 

I. Budapesti Rados Dezső hegedűverseny

Budapest, 2006. március 18-19.

        díj: arany – Kalas Beatrix

 

Országos Gitárverseny

        díj: nívódíj – Kovács Dávid (tanár: Scholtz Annamária)

        díj: dicséret – Provits Gergely (tanár: Scholtz Annamária)

 

XVI. Gyermek Művészeti Fesztivál

Budapest (Marzsibányi Téri Művelődési Központ), 2006. május

        díj: komolyzene kategória: arany minősítés – Szabó Boglárka

        díj: komolyzene kategória: arany minősítés – Szabó Gergely

 

pályázatok:

 

Országos Gyermek és Ifjúsági Képző- és Iparművészeti pályázat

Zánka, 2005, szeptember 17.

        díj: kollektív díj – Nádasdy Kálmán Művészeti és Általános Iskola

        díj: egyéni fődíj – Pataki Róza (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: arany oklevél – Szász Olívia (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: arany oklevél – Bíró Petra (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: arany oklevél – Weidner Balázs (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: arany oklevél – Ősz Ágnes (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: arany oklevél – Baranyai Zoltán (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: ezüst oklevél – Juhász Tamás(tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: ezüst oklevél – Pecsenka Rita (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: ezüst oklevél – Klima Réka (tanár: Kanyó Ferenc)

 

XII. Betlehemi Jászol Kiállítás

Budapest, 2005. december 16.

        díj: csoportos díj – Nádasdy Kálmán Művészeti és Általános Iskola növendékei: Babics Flóra, Balázs Gabriella, Balázs Zsanett, Choi Eszter, Choi Krisztina, Csordás Nikolett, Gremsperger Kinga, Kálazi Réka, Klauzál Vanessa, Kovács Brigitta, Kusev Nikolett, Mérei Alex, Molnár Judit, Nagy Bálint, Pechlov Luca, Szabó-Sallay Réka, Szamosi Luca, Tóth Laura, Varga Berta (tanár: Orient Enikő)

 

Országos Közlekedésbiztonsági Fotópályázat

        díj: fődíj – Bogyos Marcell (tanár: Kanyó Ferenc)

 

Országos Diákfotó Pályázat

díj: 2. díj – Csoportos (tanár: Kanyó Ferenc)

2004/2005-ös tanév versenyeredményei

 

II. Zeneiskolai Ferenczy György Zongoraverseny

Budapest, 2004. december 5.

        díj: bronz díj – Bíró Zsófia (tanár: Mózesné Tábori Patrícia)

        díj: bronz díj – Jakobitz Eszter (tanár: Batke Márta)

 

I. Budapesti Zeneiskolai Gitárfesztivál

Budapest, 2005. március 18-19.

        díj: ezüst díj – Kovács Dávid

 

Mozart Klub Hangszeres Versenye

Budapest, 2005. május 28.

        díj: zongora-kamara kategória: arany oklevél – Jakobicz Eszter

 

Pataky István Művelődési Ház

        díj: csoportos – Nádasdy Iskola tanulói (tanár: Kanyó Ferencné)

 

Bonyhádi Országos Népzenei Verseny

        díj: nívódíj – Szűcs Marietta (népzene tanszak)

        díj: kiemelt nívódíj – Bara Együttes (népzene tanszak)

        díj: kiemelt nívódíj – Zajgó Együttes (népzene tanszak)

        díj: Bartók Rádió különdíja – Zajgó Együttes (népzene tanszak)

 

Ukrán Táncfesztivál

Budapest,

        díj: különdíj – balettcsoport

 

Kamarazenei Fesztivál

Szentendre,

        díj: nívódíj – Hanzel Veronika, Czifra Réka (tanár: Belej Ferenc)

        díj: kiemelt nívódíj – Lázár E. Csenge (tanár: Soltész Ildikó)

        díj: kiemelt nívódíj – Börzsönyi Nóra (tanár: Boros Árpád)

        díj: nagydíj – Lázár E. Csenge (tanár: Soltész Ildikó)

 

Budapesti Csellóverseny

        díj: ezüst oklevél – Pilcz Fanni (tanár: Belej Ferenc    )

 

Iskolai Énekverseny

        díj: I. díj – Kun Eszter

        díj: I. díj – Kovács Janka

 

Kerületi Énekverseny

        díj: III. díj – Kovács Janka

 

Gödöllői Országos Népzenei Verseny területi válogató

Gödöllő,

        díj: nívódíj – Szűcs Marietta

        díj: kiemelt nívódíj – Lenvirág Együttes

        díj: kiemelt nívódíj – Bara Zenekar

        díj: kiemelt nívódíj – Mészáros Zenekar

        díj: nívódíj – Mészáros Együttes

        díj: nívódíj – Bara Zenekar

 

Művészeti Középiskolák Országos Rajzversenye (a Modell divatiskola szervezésében)

2005. március 9-11.

        díj: nívódíj – Tóth Sarolta (tanár: Millavári Silvia)

 

Fővárosi Komplex Rajzverseny

Budapest, 2005. június 9.

        díj: I. helyezés – Tóth Borbála (tanár: Kárpáti József)

        díj: II. helyezés – Tóth Sarolta (tanár: Kárpáti József)

 

Savoyai Asztaltársaság – pályázat (Savoyai Jenő Alapítvány Kuratóriuma)

Budafok, 2004. október 16.

        díj: Savoyai Jenő díj – Tóth Sarolta (tánár: Millavári Silvia)

 

IX. Betlehemi jászol kiállítás – pályázat

Budapest, 2004. december 10.

        díj: csoportos díj – Nádasdy Kálmán Művészeti Iskola: Almay Nikolett, Balogh Barnabás, Kovács Dávid, Nagy Bálint, Pomázi Szonja, Sirák Borbála, Szakács Fanni, Tábori Márk, Unzeiting Erik (tanár: Orient Enikő)

 

Szekszárdi Origami Kör „Ördögök, boszorkányok és egyéb fantázialények” című pályázata (országos origami pályázat)

Szekszárd, 2005. március. 7.

        díj: felsős kategória: II. helyezés – Nádasdy Kálmán Művészeti Általános Iskola részére: László Bettina, László Kitti, Sebők Luca (tanár: Orient Enikő)

        díj: felnőtt kategória: I. helyezés – Kovács Zsófia (tanár: Orient Enikő)

 

Országos Képzőművészeti Pályázat

        díj: Fődíj – Pataki Róza (tanár: Orient Enikő)

 

Fotópályázat  

        díj: arany – Baranyai Zoltán (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: arany – Bíró Petra (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: arany – Ősz Ágnes (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: ezüst – Peczenke Zita (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: ezüst – Juhász Tamás (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: ezüst – Klima Réka (tanár: Kanyó Ferenc)

 

I. Országos Tűzzománc Pályázat

        díj: 1. díj – Tóth Viktória (tanár: Farkas Zsuzsa)

        díj: 1. díj – Szabó Zoltán (tanár: Farkas Zsuzsa)

        díj: 3. díj – Cseh Zsanett (tanár: Farkas Zsuzsa)

díj: 2. díj – Molnár Bíborka (tanár: Farkas Zsuzsa)

X. Országos Zeneiskolai Zongoraverseny budapesti válogató

Budapest, 2004. február 1.

        díj: nívódíj – Emszt András

 

V. Országos Furulyaverseny budapesti válogató

Budapest, 2004. március 19-20.

        díj: nívódíj – Szuromi Borbála

        díj: nívódíj – Godó Zsófia (tanár: Lados Lilla)

        díj: nívódíj – Lükő Balázs (tanár: Lados Lilla)

 

X. Országos Zeneiskolai Zongoraverseny

Nyíregyháza, 2004. április 5.

        díj: IV. díj – Jakobicz Eszter (tanár: Batke Márta)

 

3rd International Competition for Young Pianists “Zlatko Grgošević” (Zágrábi Nemzetközi Zongoraverseny)

Zágráb, 2004. május 22.

        díj: II. díj – Jakobicz Eszter (tanár: Batke Márta)

 

Megyei Népdalverseny

        díj: kiemelt arany – Lőrinczi Zsuzsanna (tanár: C. Bodza Klára)

 

Kerületi Népdalverseny

        díj: arany – Vadvirág együttes (tanár: C. Bodza Klára)

 

Budapesti Népdalverseny

        díj: arany – Kiss Blanka (tanár: C. Bodza Klára)

 

Vass Lajos Népzenei Verseny középdöntő

        díj: kiemelt arany – Vadvirág együttes (tanár: C. Bodza Klára)

        díj: kiemelt arany – Szűcs Marietta (tanár: C. Bodza Klára)

        díj: kiemelt arany – Kiss Zsófia (tanár: C. Bodza Klára)

        díj: arany – Schön Boglárka (tanár: C. Bodza Klára)

        díj: ezüst – Rozsikk Fruzsina (tanár: C. Bodza Klára)

 

Országos Ált. Isk. Népdalverseny

        díj: arany – Vadvirág együttes (tanár: C. Bodza Klára)

 

Országos “Török E. Népdalverseny

        díj: I. hely – Szűcs Marietta (tanár: C. Bodza Klára)

 

V. Országos Zeneiskolai Furulyaverseny

Budapest, 2004. május 1.

        díj: II. korcsoport: II. díj – Szuromi Borbála (tanár: Szurominé Jurkó Ágnes)

 

VI. Országos Bartók Béla Hegedű-Duó Verseny

Vác, 2004. június 4-5.

        díj: II. korcsoport: I. díj – Kalas Beatrix (tanár: Soltész Ildikó)

        díj: I. hely – Lázár E. Csenge (tanár: Soltész Ildikó)

        díj: Jeunesses különdíj – Kalas Beatrix (tanár: Soltész Ildikó)

 

“Európában élni” Fotó

        díj: II. díj – Czimbal Dávid (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: I. díj – Juhász Tamás (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: II. díj – Mátyás Attila (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: I. díj – Bognár Dániel (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: I. díj – Rucska Krisztián (tanár: Kanyó Ferenc)   

        díj: II. díj – Weider Balázs (tanár: Kanyó Ferenc)

 

 

“Újbuda – a diák fotós szemével”

        díj: I. díj – Ács Judit (tanár: Kanyó Ferenc)

        2 db. I. díj – Ács Miklós (tanár: Kanyó Ferenc)

        4 db III. díj – Balogh András (tanár: Kanyó Ferenc)   

        díj: III. díj – Bognár Dániel (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: 2 db III. díj – Klima Réka (tanár: Kanyó Ferenc)

        II. díj – Marschalkó Dániel (tanár: Kanyó Ferenc)

        3 db I. díj, 1 db II. díj – Rucska Krisztián (tanár: Kanyó Ferenc)

           

 

Művészeti Iskolák I. Országos Fotópályázata

        díj: II. díj – Balogh András (tanár: Kanyó Ferenc)

        díj: III. díj – Klima Réka (tanár: Kanyó Ferenc)

 

Mézeskalács Pályázat

        díj: I. díj – Tóth Zsófia (tanár: Kanyó Ferencné)

 

Budapesti Középiskolai Rajzverseny

        díj: I. díj – Tóth Sarolta (tanár: Tóthné Millavári Silvia)

        díj: II. díj – Tóth Borbála (tanár: Tóthné Millavári Silvia)

 

Fővárosi Karácsonyfadísz Verseny

        díj: III. díj – Tóth Zsófia

 

Művészeti Iskolák I. Országos Tűzzománc Versenye

        díj: I. díj – Cséplő Rozália (tanár: Farkas Zsuzsa)

        díj: II. díj – Cseh Zsanett (tanár: Farkas Zsuzsa)

        díj: III. díj – Szabó Zoltán (tanár: Farkas Zsuzsa)

2002/2003-as tanév versenyeredményei

 

Ferenc György Centenáriumi Zongoraverseny

Budapest, 2002. november 24.

        díj: bronz – Jakobicz Eszter

 

VI. Országos Zeneiskolai Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny budapesti területi válogató

Budapest, 2003. február 1.

        díj: kiemelt nívódíj – Emszt András ÉS

        díj: kiemelt nívódíj – Jakobicz Eszter

 

Mozart Tehetségkutató Zongoraverseny

(A Budapesti Operettszínház és a Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetsége közös rendezésében)

Budapest, 2003. március 8.

        díj: II. helyezés – Jakobicz Eszter

 

Balassagyarmati VI. Országos Zeneiskolai Zongora Négykezes és Kétzongorás Verseny

Balassagyarmat, 2003. április 11-13.

        díj: nívódíj – Emszt András és Jakobicz Eszter

2001/2002-es tanév versenyeredményei

 

III. Országos Népzenei Verseny

Gödöllő, 2002. április 21.

        díj: kiemelt nívódíj – Szűcs Marietta (tanár: Bodza Klára)

        díj: kiemelt nívódíj – Lőrincz Zsuzsanna (tanár: Bodza Klára)

        díj: nívódíj – Vadvirág együttes: Rásó Luca, Rásó Anna, Kiss Zsófia énekegyüttes (tanár: Bodza Klára)

        díj: nívódíj – Zajgó együttes: Csernák Klára – hegedű, Könczei Bálint – brácsa, Danhauser Máté – bőgő, Horváth Gábor – cimbalom, énekesek: Varga Fruzsina, Szikora Réka, Vizi Adrienn, Szűcs Marietta (tanár: Virágvölgyi Márta, Nagy Zsolt, Mohácsi Albert, Petrovics Tamás, Bodza Klára)

        díj: nívódíj – Bara együttes: Páh Éva – hegedű, Varga Gábor, Páh Balázs – bőgő (tanár: Virágvölgyi Márta, Nagy Zsolt, Mohácsi Albert)

 

 

Budafok-Tétény Baráti Körök Egyesülete által rendezett „KI MIT TUD” előadóverseny döntő

Budapest, 2002. február 2.

        díj: I. helyezés – Szuromi Borbála

 

Pályázat: A Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola Blende Fotószakköre által meghirdetett Európa Gyermekszemmel Országos Diákfotó Pályázat

Székesfehérvár, 2002 február 26.

 

        díj: különdíj – Csizmadia Gergő

2000/2001-es tanév versenyeredményei

 

Pályázat: 2000. évi országos origami pályázat (A Szekszárdi Origami Kör rendezésében)

Szekszárd, 2001. január 8.

        díj: különdíj – Nádasdy Kálmán Művészeti Általános Iskola

 

Fővárosi furulyaverseny

Budapest, 2001 március 3.

        díj: nívódíj – Szuromi Borbála

 

Harmadik Évezred Tehetséggondozó, Képességfejlesztő Országos Tanulmányi Verseny 2001 – rajzverseny

Debrecen, 2001 május

 

        díj: III. helyezett – Erlich Péter

Korábbi tanévek versenyeredményei

 

 

 

1999/2000

 

Budapesti Zeneiskolák IX. Kamarazene Fesztiválja

Budapest, 2000. február 19.

        díj: kiemelt nívódíj – Németh Beáta, Mihaletzky Balázs, Vukovich Lilla, Mócsai Tamás

                                           

 

1998/1999

 

Budapesti Zeneiskolák VIII. Kamarazene Fesztiválja

Budafok, 1999. március 20.

        díj: nívódíj – Kővári Dóra, Mertz Dóra, Kónya Zsuzsa

 

 

1997/1998

 

Fővárosi Zeneiskolai Zongoraverseny

Budapest, 1998. január 23-24.

        díj: kiemelt nívódíj – Szabó Marcell

 

 

1996/1997

 

Fővárosi Zeneiskolai Zongoraverseny

Budapest, 1996. december 1.

        díj: I. díj – Szabó Marcell

 

VII. Országos Népzenei Találkozó

Bonyhád, 1996. október 4-6.

        díj: megosztott I. díj – „Csapágy” Zenekar (vonós tanszak)

        díj: III. díj – „Kedves Róbert” Zenekar

 

egyéb versenyek:

 

„Erzsébet napok” című általános iskolai népdalverseny

1996. november 4.

        díj: I. helyezés – Popovics Mária

 

Tatabányai Kodály Zoltán általános iskolai /megyei/ népdaléneklési verseny

Tatabánya, 1996. november 8.

        díj: I. díj – Mikolai Gyöngyi

 

„Ádám Jenő” kerületi népdaléneklési verseny

1996. december 3.

        díj: I. díj – Tóth Zita

 

 

 

1992/1993

 

Budapest Bábszínház Gyermeknapi Báb- és Rajzpályázata

Budapest, 1993. május 28.

        díj: csoportos I. díj – Nádasdy Kálmán Művészeti Iskola kézműves tanszak

 

 

1990/1991

 

Széchenyi pályázat

1991.

        díj: II. helyezés – Varga Márton (tanára Kárpáti József)

 

 

 

(A teljesség hiányával.)

 

1974/1975

 

Úttörő Kulturális Szemle kerületi bemutatóján nyújtott művészeti teljesítményéért

Budapest, 1975. április 4.

        díj: bronz oklevél – Frey Ilona (fuvola) és Tarcali Jenő (zongora)

ghjghjdfkhjk

 

fghkélgkhéfglhké